TerraCity - nowoczesne meble miejskie

Każda przestrzeń zasługuje na solidne, funkcjonalne, estetyczne elementy małej architektury. Meble miejskie TerraCity oferują znacznie więcej. Oryginalna, designerska forma w ciekawej kolorystyce, która zawsze idzie w parze z roślinnymi akcentami, a to wszystko skomponowane na miarę indywidualnych potrzeb otoczenia. Na uwagę zasługuje też dobór wytrzymałych i odpornych na szkodliwe czynniki zewnętrzne materiałów, które sprawiają, że ławki, stojaki na rowery, barierki czy donice doskonale spełniają swoją rolę przez wiele lat. 

Mała architektura miejska zmienia się dla Ciebie

Przestrzeń dopasowana do małej architektury czy meble miejskie spójne z charakterem okolicy? Z kolekcją TerraCity to Ty stajesz się projektantem i tworzysz rozwiązania w 100% odpowiadające potrzebom otoczenia. Wielkość donicy, kształt ławki modułowej, kolorystka oraz jakie elementy małej architektury znajdą się w zestawie (w przypadku kolekcji Urbana) to wszystkie aspekty, na które masz wpływ. Razem z TerraCity zyskasz jedyne w swoim rodzaju meble miejskie.  

Meble miejskie z indywidualnym charakterem

Aby zyskać unikalny charakter, meble miejskie TerraCity można udekorować wykonanymi według własnego projektu trwałymi naklejkami, elementami graficznymi (logo, herb miasta, zdjęcie na informatorze). Ponadto zarówno ławki miejskie, jak i inne elementy małej architektury posiadają szereg dopasowanych akcesoriów, które ułatwią montaż, transport czy zdrowy i prawidłowy rozwój roślin. Więcej informacji znajdziesz w zakładce: Akcesoria. 

 

 

                                                                                            

 

Grupa Terra®

Terra® Group numerem 1

w produkcji i dystrybucji innowacyjnych narzędzi do kształtowania przestrzeni miejskich

Priorytetem grupy Terra® jest zadbanie o to, aby wszyscy Klienci otrzymali nowatorskie technologie i skuteczne rozwiązania w dziedzinie aranżacji przestrzeni. Nad wszystkim czuwają najlepsi specjaliści z branży. Dzięki integracji wiedzy partnerów handlowych, ekspertów w zakresie produkcji, a także projektantów i architektów krajobrazu, produkty z oferty Terra® są zawsze najwyższej jakości.

25 lat doświadczenia

w kształtowaniu wizerunku przestrzeni miejskich

Jako producent, a także dystrybutor wysokiej klasy wyrobów naszych Partnerów, oferujemy pełen wachlarz możliwości aranżacji małej architektury. Produkty sygnowane marką Terra® możemy znaleźć w przestrzeniach miejskich i wiejskich, na osiedlach, w parkach, centrach handlowych, dworcach, hotelach, itd. Te innowacyjne rozwiązania wykorzystywane są w całej Europie i na świecie.

Najnowsze technologie

najwyższa jakość produkcji

Grupa Terra® już od 25 lat łącząc kunszt wykonania i innowacyjność, oferuje swoim Klientom produkty z najwyższej półki. Jakość jest jedną z głównych wartości wyrobów własnych i tych dystrybuowanych przez naszą firmę. Dobierając partnerów handlowych, zwracamy szczególną uwagę na aspekt jakościowy, przestrzegając przy tym kryteriów funkcjonalności, estetyki i wyjątkowego designu. Monitoring, nad którym czuwają nasi eksperci, pozwala uzyskać bardzo dobre wyniki kontroli, którym poddawane są produkty z naszej oferty.