Dopasowane donice Gianto Classic do ławek miejskich TerraCity

Ławki miejskie Zebra i Wave tworzą z donicami z polietylenu nierozłączną parę, dlatego mamy dla Ciebie ogromną ofertę wytrzymałych pojemników na rośliny. Możesz dowolnie je komponować z gamy wielu wariantów kolorystycznych i rozmiarowych, dzięki temu Twoja ławka z donicami z pewnością będzie się wyróżniać.

 

Personalizacja ławki miejskiej - grafika, logo, napis

Jedyny w swoim rodzaju charakter ławki miejskiej możesz osiągnąć, wybierając naklejkę z indywidualnym wzorem. Jest to szybki, niedrogi i bezinwazyjny sposób na spersonalizowanie mebli miejskich. Naklejka z logo, herbem czy napisem może pojawić się na donicy lub siedzisku. Profesjonalna folia nie zostawia śladów kleju, dzięki czemu usunięcie czy wymiana grafiki jest przyjemna i prosta. 

 

Personalizacja informatora - kolekcja Urbana

Wykorzystaj potencjał małej architektury miejskiej z kolekcji Urbana i postaw na indywidualny projekt na informatorze. Zrealizujemy Twój pomysł i umieścimy na wytrzymałej płycie (Dibond lub PVC) dowolną grafikę, np. panoramę miasta, nazwę dzielnicy, logo czy herb miasta.

Personalizacja donicy miejskiej z kolekcji Urbana

Cięcie laserowe elementów stalowych pozwala na stworzenie designerskich balustrad, banerów reklamowych, ale też niezwykłych dodatków dla małej architektury. Płytka stalowa wycięta na kształt herbu czy logo zmieni zwyczajną donicę z kolekcji Urbana w spersonalizowaną ozdobę miejską. Cięcie laserowe jest niezwykle precyzyjne nawet w przypadku skomplikowanych detali.

Donice na wymiar z kolekcji Urbana

Twoje potrzeby są dla nas priorytetem, dlatego jeśli szukasz donic miejskich w innym rozmiarze, stworzymy ją dla Ciebie.

Pobierz kartę techniczną, wpisz wymiary donicy miejskiej, zaznacz dodatkowe opcje i wyślij formularz opiekunowi klienta.   

 

 

 

Termoizolacja donic

Aby chronić rośliny w donicach przed mrozem, postaw na wewnętrzną wkładkę wykonaną ze styropianu. Jest ona niewidoczna z zewnątrz, co pozwala odpowiednio zabezpieczyć zieleń miejską i dodatkowo nie ingeruje w wygląd ławki z donicami.

Nóżki do donicy

Nóżki umożliwiające równe i precyzyjne ustawienie donicy miejskiej na dowolnej utwardzonej powierzchni. W przypadku nierówności podłoża można za pomocą regulacji w nóżkach w prosty i szybki sposób wypoziomować donicę. W celu maksymalnej ochrony wszystkie elementy są dodatkowo cynkowane.

Kółka z blokadą

Kółka ułatwiają transport ławki miejskiej i sprawiają, że zawsze będzie tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. A gdy siedzisko znajdzie się już na swoim miejscu, wybudowana blokada zabezpieczy element przed przesunięciem. 

Uchwyty do mocowania drzew

Donice miejskie z kolekcji Urbana świetnie nadają się do sadzenia drzew. Aby zabezpieczyć roślinę przed silnym wiatrem, możesz zastosować mocowania. Specjalne uchwyty sprawią, że stabilizacja drzewa będzie naprawdę prosta.