Zastosowany do produkcji materiał jest kluczowym aspektem, który wpływa na trwałość elementów małej architektury. Najpiękniejsza ławka parkowa o designerskiej formie wykonana z niskiej jakości surowców już po jednym sezonie może stać się prawdziwym utrapieniem. Dlatego wszystkie meble miejskie TerraCity powstają z wytrzymałych i sprawdzonych materiałów, które świetnie sprawdzają się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych i przez wiele lat prezentują się fenomenalnie.

Materiał

Stal cynkowana malowana proszkowo

Elementy ławek miejskich oraz małej architektury TerraCity powstają z wytrzymałej, malowanej proszkowo stali ocynkowanej. Ochronna powłoka powstaje w procesie cynkowania ogniowego, które polega na zanurzeniu elementów mebli miejskich w specjalnie przygotowanej substancji. Zabieg sprawia, że stal jest profesjonalnie zabezpieczona przed korozją. Powłoka cynkowa skutecznie chroni materiał przez długi czas, a przy tym nie wymaga konserwacji.

Donice z polietylenu do ławek miejskich

Ławka z donicami powinna w doskonałej formie spełniać swoją funkcję przez długi czas, dlatego wytrzymały materiał w przypadku pojemnika na rośliny to podstawa. Polietylen jest trwały i odporny na promieniowanie UV, a także działania wysokich i niskich temperatur - sprawdzi się zarówno w przypadku upalnego lata, jak i mroźniej zimy. Dodatkowo donice z polietylenu są lekkie i występują w wielu kolorach.  

 

Kolorystyka to aspekt, który wyróżnia meble miejskie TerraCity. Możesz stworzyć tysiące kombinacji wykończenia stali ocynkowanej zestawionej z wyrazistymi, mocnymi odcieniami donic. Baw się barwami i zyskaj unikalne, pasujące do przestrzeni rozwiązania. Masz swoją wizję, lubisz wychodzić poza standardy? Zapytaj opiekuna klienta o ofertę niestandardową.    

Zestawienie kolorów

Miedź Złoto Zieleń